Kohvik/Lounge YliCool on uuenduslik ja tugevalt eristuv kohvik otse Tartu südames.

YliCool on nomineeritud kahel järjestikkusel aastal (2016, 2017) Eesti gastronoomia olümpiaks nimetatud võistlusel Silverspoon kolme parima pererestorani hulka. Oleme selle tunnustuse üle äärmiselt rõõmsad ning väga uhked.

Meie kokkade tiim austab kohalikku toorainet, loomingulisust ja rasket tööd. Läbi selle valmivad toidud, mida proovides on raske nende oivalisest maitsest loobuda.

YliCooli suur pluss on Tartu restoranide üks suurimaid ja vahvamaid lastetubasid. Tegevust jätkub nii suurematele lastele kui ka päris väikestele.  Samuti on meil “Ema ja lapse tuba” kus on võimalik beebidel mähkmeid vahetada ning last rinnaga toita.

YliCoolis on ka Eestis ainulaadne beebidemenüü. Menüüs olevaid toite saab nautida juba alates neljandast elukuust. Menüü sisaldab juurviljapüreed, juurviljapüreed lihaga, puuviljapüreed ja ning näputoidu küpsiseid beebidele. Kõik beebidemenüüsse kuuluvad toidud on YliCooli kokkade poolt värskest ja kvaliteetsest toorainest valmistatud, gluteeni-ja laktoosivabad, suhkru-ja soolavabad ning ei sisalda säilitusaineid.


Urpo
 – YliCooli looja, peakokk, vaimne juht ja isa. Äärmiselt tugev kokk, väga loominguline, armastab tööd köögis ja teeb seda suure kirega. On väga nõudlik ülemus, kuid tänu sellele saab kõik alati suurepäraselt tehtud/toimima! Kõik tema toidud maitsevad imeliselt ja üllatavad kliente. Vajadusel psühholoog, sotsiaaltöötaja, koristaja, nõudepesija, teenindaja, varustaja, õhtujuht, pank, remondimees, lapsehoidja, õmbleja. Iga peo hing! Mees nagu orkester!

Henri – peakoka parem käsi köögis. Henri on selline kokk, kellele võib olla alati kindel: Henri ei maga sisse, on alati õigel ajal kohal, valmis tööks. Muudkui pugistab vaikselt naeru ning teeb kõvasti tööd! Väga hea pingetaluvusega ja väga hea maitsemeelega! Super kaaslane tähtsatel ja rasketel cateringidel, või tegelikult kõigil cateringidel, mis majast välja lähevad…või tegelikult igal pool, ka tööväliselt!

Anti - äärmiselt kiire, tohutult heatujuline ja äge kaaslane köögis. Tahab teha tööd ja teeb ka! YliCooli köögi tõeline lihaspetsialist!  Grilli taha sündinud! Nutikas, kuldsete kätega tegelane.

Vaido - väga õpihimuline, tubli ja kohusetundlik. Nagu pisike käsn, kes imeb endasse kõik õpetussõnad ja juhised :) Tuleb alati rõõmsal meelel tööle ning lahkub veelgi rõõmsamalt, raske töö köögis teda ei murra.