Kohvik/Lounge YliCool on uuenduslik ja tugevalt eristuv kohvik otse Tartu südames.

YliCool on nomineeritud kahel järjestikkusel aastal (2016, 2017) Eesti gastronoomia olümpiaks nimetatud võistlusel Silverspoon kolme parima pererestorani hulka. Oleme selle tunnustuse üle äärmiselt rõõmsad ning väga uhked.

Meie kokkade tiim austab kohalikku toorainet, loomingulisust ja rasket tööd. Läbi selle valmivad toidud, mida proovides on raske nende oivalisest maitsest loobuda.

YliCooli suur pluss on Tartu restoranide üks suurimaid ja vahvamaid lastetubasid. Tegevust jätkub nii suurematele lastele kui ka päris väikestele.  Samuti on meil “Ema ja lapse tuba” kus on võimalik beebidel mähkmeid vahetada ning last rinnaga toita.

YliCoolis on ka Eestis ainulaadne beebidemenüü. Menüüs olevaid toite saab nautida juba alates neljandast elukuust. Menüü sisaldab juurviljapüreed, juurviljapüreed lihaga, puuviljapüreed ja ning näputoidu küpsiseid beebidele. Kõik beebidemenüüsse kuuluvad toidud on YliCooli kokkade poolt värskest ja kvaliteetsest toorainest valmistatud, gluteeni-ja laktoosivabad, suhkru-ja soolavabad ning ei sisalda säilitusaineid.


Urpo
 – YliCooli looja, peakokk, vaimne juht ja isa. Äärmiselt tugev kokk, väga loominguline, armastab tööd köögis ja teeb seda suure kirega. On väga nõudlik ülemus, kuid tänu sellele saab kõik alati suurepäraselt tehtud/toimima! Kõik tema toidud maitsevad imeliselt ja üllatavad kliente. Vajadusel psühholoog, sotsiaaltöötaja, koristaja, nõudepesija, teenindaja, varustaja, õhtujuht, pank, remondimees, lapsehoidja, õmbleja. Iga peo hing! Mees nagu orkester!

Henri – peakoka parem käsi köögis. Henri on selline kokk, kellele võib olla alati kindel: Henri ei maga sisse, on alati õigel ajal kohal, valmis tööks. Muudkui pugistab vaikselt naeru ning teeb kõvasti tööd! Väga hea pingetaluvusega ja väga hea maitsemeelega! Super kaaslane tähtsatel ja rasketel cateringidel, või tegelikult kõigil cateringidel, mis majast välja lähevad…või tegelikult igal pool, ka tööväliselt!

Kristi -  YliCooli ainus naiskokk, graatsia köögis. Kristi on kõigile nagu ema- hea, hell ja hoolas. Suhtub töösse YliCoolis väga tõsiselt ja kohusetundlikult, on väääääga kibe käsi köögis. Cateringi boss, vajadusel rivistab kõik poisid köögis üles ja paneb kiirelt tööle :) 

Kim - YliCooli läbi mitmete juhuste jõudnud kokk Koreast. Imetabase maitsemeelega ÜLIKIIRE kokk. Kõigil, kes Kimi köögis töötamas näevad, hakkab pea ringi käima- lihtsalt niiii kiiiire on ta võrreldes Maarjamaa poegadega :) Fantastiliselt õppimisvõimeline ja motiveeritud kokk. Õpib eesti keelt, et oma töös veelgi parem olla!