Meie suurim rõõm on rahulolev ja õnnelik klient, kelle üritusest elamuse loomisel oleme YliCooli meeskonnaga saanud kaasa aidata.

YliCool armastab väljakutseid: meie ideed on lennukad ning me ei ütle kunagi ära eriti hullumeelsetest  koostööpakkumistest.

 Kui Sina suudad selle välja mõelda, suudame meie selle ka

 teostada!


YliCool on pidevas arengus, et pakkuda igale kliendile unikaalset, just talle sobivat lahendust ning uuenduslikke ja vingeid ideid peo õnnestumiseks.

Toit ja teenindus on iga õnnestunud peo võtmekomponendid. Meie meeskond koosneb oma ala fanaatikutest, kes annavad endast iga ürituse õnnestumiseks 200%.

Viimased uudised

Urpo Reinthal
YliCooli looja ja peakokk
Urpo Reinthal kuulub Eesti Peakokkade Ühingusse* ning osaleb aktiivselt selle igapäevatöös.
Talle on omistatud Eestis kokkade kõrgeim, EKR-i viies tase, mis võimaldab  vastu võtta kokkade riigieksameid ning osaleda mainekaimate kulinaarsete žüriide töös.
Urpo kogemus cateringidega on ca 21 aasta pikkune.

Silver Ulm
YliCooli peakokk

Äärmiselt andekas maitsevõlur. Silver on kokk, kelle kogenud käe all muutub absoluutselt iga värske tooraine veelgi ahvatlevamaks.
Superhea pingetaluvuse ning huumorisoonega, kindla käega peakokk.
Silver Ulm on samuti Eesti Peakokkade Ühingu* uhke liige ning omab Eesti EKR-i neljanda taseme koka ja kondiitri kutsetunnistust.Ingela Sosi
YliCooli peakokk*Eesti Peakokkade Ühing (EPÜ) asutati aastal 2000. Ühendusse kuulub 141 peakokka ja kokka Eesti parimatest toitlustusasutustest..
Eesti Peakokkade Ühingu missiooniks on toidukultuuri ja kohaliku tooraine arendamine ning propageerimine Eestis ja kõrgel tasemel Eesti köögi tutvustamine ja esitlemine üle maailma. EPÜ ka WORLDCHEFS ametlik liige.