Sel suvel, 20.08.2021, oli YliCool Catering Eesti Vabariigi presidendi roosiaia vastuvõtu ametlik ainutoitlustaja.
Imelisi külalisi sel vastuvõtul oli 1500 ning YliCool hoolitses kõigi külaliste söögi ja joogi eest.
YliCool tegi sel päeval ajalugu, olles esimene Tartust, kes on kunagi presidendi vastuvõttu toitlustanud.

*

Kui soovid personaalset lähenemist, just Sulle koostatud menüüd ning kihvte erilahendusi- on YliCool Catering just see, kelle poole pöörduma peaksid!

Toit ja teenindus on iga õnnestunud peo võtmekomponendid. Meie meeskond koosneb enda ala fanaatikutest, kes annavad endast iga ürituse õnnestumiseks 200%. Meie suurim rõõm on rahulolev ja õnnelik klient, kelle üritusest elamuse loomisel oleme YliCooli meeskonnaga saanud kaasa aidata. 

Väärtustame iga klienti, olgu tegemist püsikliendi, esimest korda meie poole pöördunud kliendiga, suure või pisikese peoga. Iga üritus on meie jaoks eriline ning panustame selle õnnestumisse palju töötunde, ning teeme seda rõõmuga! YliCool on pidevas arengus, et pakkuda igale kliendile unikaalset just talle sobivat lahendust ning uuenduslikke ja vingeid ideid peo õnnestumiseks.

Oleme hea meelega abiks ka üleüldise peokorraldusega, kuna meie tiimi kogemused ulatuvad palju kaugemale, kui vaid toidu eest vastutamine.

*    *    *

YliCool sündis aastal 2015, Tartus. 

YliCooli loojaks ning üheks peakokaks on Urpo Reinthal, kes kuulub Eesti Peakokkade Ühendusse*  ning osaleb aktiivselt selle igapäevatöös. Urpo kogemus cateringidega on juba ca 21 aasta pikkune. Nüüd on tal hea meel kõigi nende aastate kogumusi kasutada YliCool Cateringis. 
Urpo Reinthalile on omistatud Eestis kokkade kõrgeim, EKR-i viies tase.
See võimaldab tal vastu võtta kokkade riigieksameid ning osaleda mainekaimate kulinaarsete žüriide töös.

YliCooli teiseks peakokaks on Silver Ulm- äärmiselt andekas maitsevõlur. Silver on kokk, kelle kogenud käe all muutub absoluutselt iga värske tooraine veelgi ahvatlevamaks. Superhea pingetaluvuse ning huumorisoonega, kindla käega peakokk. Silver on YliCooli magusa poole loominguline juht.
Silver Ulm on samuti Eesti Peakokkade Ühenduse* uhke liige ning omab Eesti EKR-i neljanda taseme koka ja kondiitri kutsetunnistust.

Silver ja Urpo moodustavad koos dünaamilise duo, juhtides YliCooli kööki  enesekindlalt ning targalt.


*Eesti Peakokkade Ühing (EPÜ) asutati aastal 2000. Ühendusse kuulub 141 peakokka ja kokka Eesti parimatest toitlustusasutustest..
Eesti Peakokkade Ühingu missiooniks on toidukultuuri ja kohaliku tooraine arendamine ning propageerimine Eestis ja kõrgel tasemel Eesti köögi tutvustamine ja esitlemine üle maailma. EPÜ ka WORLDCHEFS ametlik liige.

*

Koos YliCooli ustava ja kogenud meeskonnaga suudab YliCooli Catering toitlustada üle terve Eesti nii 10 kui ka 5000 inimese üritusi ja loomulikult neidki, mis jäävad arvuliselt sinna vahele. Meie meeskond on edukalt hakkama saanud imeliste pulmapidude, seminaride, koolituste, rahvusvahelise osalusega tähtsate ürituste ja paljude teiste sündmuste toitlustusega. Klientide tagasiside on olnud alati väga positiivne! 

*


Meie püsimine ning järjest suuremaks kasvamine äärmiselt tihedal ning konkurentsist paksul turul näitab seda, et pakume kvaliteetset toitu ning teeme seda hingega. 

YliCool armastab väljakutseid, meie ideed on lennukad ning kunagi ei ütle me ära eriti hullumeelsest koostööpakkumisest. Kui Sina suudad selle välja mõelda, suudame meie selle ka teostada!

Meie töö on meie kirg!

Tooraine, mida kasutame, on alati kõige kvaliteetsem ning varieerub hooajaliselt. Tihti saame vajamineva tooraine pisikestelt tootjatelt, seega kasutame palju kodumaist. Meie menüüs olevate toitude märksõnadeks ongi hooajalisus, värksus ja kvaliteet. Meil on äärmiselt hea meel, et paljudest klientidest, kes on meie toite maitsnud, on saanud ka YliCooli Cateringi püsikliendid.


Cateringi tellimise tingimustega saate tutvuda siit!

Päringud saatke palun aadressile info@ylicool.ee või täitke kodulehel cateringi ankeet.Cateringi tellimine

Email again:
Toit:
Millist liha eelistaksite?
Taimetoidu valik
Allergiad
Joogid:
Baar
Nõud
Inventar:
Tekstiil
Teenindus
Kas kohapeal on lift olemas?
Transport
Muu
.
.
.
.
.