Suvel 20.08.2021, oli YliCool Catering Eesti Vabariigi presidendi roosiaia vastuvõtu ametlik ainutoitlustaja.
Imelisi külalisi sel vastuvõtul oli 1500 ning YliCool hoolitses kõigi külaliste söögi ja joogi eest.
YliCool tegi sel päeval ajalugu, olles esimene Tartust, kes on kunagi presidendi vastuvõttu toitlustanud.

*

Väärtustame iga klienti, olgu tegemist püsikliendi, esimest korda meie poole pöördunud kliendiga, suure või pisikese peoga. Iga üritus on meie jaoks eriline ning panustame selle õnnestumisse palju töötunde, ning teeme seda rõõmuga! 

Oleme hea meelega abiks ka üleüldise peokorraldusega, kuna meie tiimi kogemused ulatuvad palju kaugemale, kui vaid toidu eest vastutamine.

*    *    *

YliCool sündis aastal 2015, Tartus. 

*

Koos YliCooli ustava ja kogenud meeskonnaga suudab YliCooli Catering toitlustada üle terve Eesti nii 10 kui ka 5000 inimese üritusi ja loomulikult neidki, mis jäävad arvuliselt sinna vahele. Meie meeskond on edukalt hakkama saanud imeliste pulmapidude, seminaride, koolituste, rahvusvahelise osalusega tähtsate ürituste ja paljude teiste sündmuste toitlustusega. Klientide tagasiside on olnud alati väga positiivne! 

*


Meie töö on meie kirg!

Tooraine, mida kasutame, on alati kõige kvaliteetsem ning varieerub hooajaliselt. Tihti saame vajamineva tooraine pisikestelt tootjatelt, seega kasutame palju kodumaist. Meie menüüs olevate toitude märksõnadeks ongi hooajalisus, värksus ja kvaliteet. Meil on äärmiselt hea meel, et paljudest klientidest, kes on meie toite maitsnud, on saanud ka YliCooli Cateringi püsikliendid.


Cateringi tellimise tingimustega saate tutvuda siit!

Päringud saatke palun aadressile info@ylicool.ee või täitke cateringi ankeet.