Kui soovid personaalset lähenemist, just Sulle koostatud menüüd ning kihvte erilahendusi- on YliCool Catering just see, kelle poole pöörduma peaksid!

Toit ja teenindus on iga õnnestunud peo võtmekomponendid. Meie meeskond koosneb enda ala fanaatikutest, kes annavad endast iga ürituse õnnestumiseks 200%. Meie suurim rõõm on rahulolev ja õnnelik klient, kelle üritusest elamuse loomisel oleme YliCooli meeskonnaga saanud kaasa aidata. 

Väärtustame iga klienti, olgu tegemist püsikliendi, esimest korda meie poole pöördunud kliendiga, suure või pisikese peoga. Iga üritus on meie jaoks eriline ning panustame selle õnnestumisse palju töötunde, ning teeme seda rõõmuga! YliCool on pidevas arengus, et pakkuda igale kliendile unikaalset just talle sobivat lahendust ning uuenduslikke ja vingeid ideid peo õnnestumiseks.

Oleme hea meelega abiks ka üleüldise peokorraldusega, kuna meie tiimi kogemused ulatuvad palju kaugemale, kui vaid toidu eest vastutamine.*    *    *

Cafe/Lounge YliCool sündis aastal 2015, Tartus. Aasta hiljem sündis YliCooli noorem, kuid ei saa õelda pisem vennake – YliCooli Catering. 

YliCooli loojaks ning peakokaks on Urpo Reinthal, kes kuulub Eesti Peakokkade Ühendusse  ning osaleb aktiivselt selle igapäevatöös. Urpo kogemus cateringidega on juba ca 19 aasta pikkune. Nüüd on hea meel kõigi nende aastate kogumusi kasutada YliCooli Cateringis. 

Koos YliCooli ustava ja kogenud meeskonnaga suudab YliCooli Catering toitlustada üle terve Eesti nii 10 kui ka 5000 inimese üritusi ja loomulikult neidki, mis jäävad arvuliselt sinna vahele. Meie meeskond on edukalt hakkama saanud imeliste pulmapidude, seminaride, koolituste, rahvusvahelise osalusega tähtsate ürituste ja paljude teiste sündmuste toitlustusega. Klientide tagasiside on olnud alati väga positiivne! 

Meie püsimine ning järjest suuremaks kasvamine äärmiselt tihedal ning konkurentsist paksul turul näitab seda, et pakume kvaliteetset toitu ning teeme seda hingega. 

YliCool armastab väljakutseid, meie ideed on lennukad ning kunagi ei ütle me ära eriti hullumeelsest koostööpakkumisest. Kui Sina suudad selle välja mõelda, suudame meie selle ka teostada!

Meie töö on meie kirg!

Tooraine, mida kasutame, on alati kõige kvaliteetsem ning varieerub hooajaliselt. Tihti saame vajamineva tooraine pisikestelt tootjatelt, seega kasutame palju kodumaist. Meie menüüs olevate toitude märksõnadeks ongi hooajalisus, värksus ja kvaliteet. Meil on äärmiselt hea meel, et paljudest klientidest, kes on meie toite maitsnud, on saanud ka YliCooli Cateringi püsikliendid.


Cateringi tellimise tingimustega saate tutvuda siit!

Päringud saatke palun aadressile info@ylicool.ee või täitke kodulehel cateringi ankeet.Cateringi tellimine

Email again:
Toit:
Taimetoidu valik
Allergiad
Joogid:
Baar
Nõud
Inventar:
Tekstiil
Teenindus
Transport
Muu