Ma ei taha pidu aga ma tahan pidu!

Kas oled tundnud enne tähtpäeva musta stressikoormat justkui selga vajuvat? Kus sünnipäeva pidada? Mida lauale panna? Kas jälle pean emana/ töötava isana/ modernse vanaemana öötundidest lisa näppama, et kõik valmis saaks ning toidust puudu ei tuleks? Mida seekord pakkuda? ...
Kust võtta ühesugused nõud 25-le inimesele? Papist nõusid ka nagu kasutada ei tahaks... Eelmise peo quiche'i oleks lihtne teha, aga seda ei saa ju igakord lauale panna… APPI, lihtsam oleks pidu mitte pidada ja perega lihtsalt spaasse sõita. Samas… meie niigi kiire elutempo juures oleks ju nii vahva kõiki vanu sõpru ja tuttavaid jälle kasvõi korrakski näha… Ja muidugi sotsiaalne surve (kas pead sünnat, millal pead sünnat, miks ei pea?!!) − see on meeletu!


Need mõtted on vist kõigile meile tuttavad eks?


ÜHESÕNAGA nii palju jama enne seda kui saad mõnusalt (loe: higist tilkudes peale rabelemist) külalistega maha istuda ja pokaali head veini nautida.

Meil on Su elu lihtsamaks tegemiseks üks idee − kas see teeks asja Sinu jaoks mõnusamaks, kui sünna õnnestumiseks oleks sul vaja teha kõigi nende saja asjatoimetuse asemel VAID ÜKS? Kui vastus on JAH, siis loe edasi. Kui EI, siis mine kartulisalatit hakkima!

See üks asi, mis Sa tegema pead, on meiega kontakteerumine.
Kui oled numbri valinud, vastab meeldiv naishääl (meie juhataja Katti) ning mõtleb Sinu eest juba edasi. Ütle talle kuupäev, mitu külalist on plaanis kutsuda, mida lauale sooviksid (enam-vähem) ning ülejäänu eest hoolitseme juba meie.
Oleme kokkulepitud kellaajal õiges kohas, kaasas bussitäis maitsvaid toite*, imekaunid nõud ja pokaalid, katame laua, teeme tuju rõõmsaks ning lahkume vaikselt, et pidu saaks alata. Pärast viime asjad ära nagu pidu poleks olnudki.

Sina saad aga samal ajal kaunis peokleidis küüsi lakkida, muretsemata sellepärast, kas onu Antsule ikka jagub öösel küpsetatud kotletti. Kas poleks nii pidu pidada võrratult lihtsam?

Kui vastasid oma peas jaatavalt, siis helista numbril +372 5391 9741või kirjuta meile info@ylicool.ee. Võid täita ka lihtsa tellimuse vormi. Edasine jäta juba meie hooleks!

* ilukirjanduslik liialdus- tuleme siis bussitäie toitudega kui nii on tellitud.
Järgmine
Kas kallim cateringipakkuja on oma hinda väärt?

Sellel postitusel on 2 vastust

Tere

Kas teete pidu ka enda jiures kuni 25 inimest?

Tervitades

Eneli Veere
enelu veere
10. veebruar 2019
Tere. Tulekus on lapse sünnipäev. Nimelt 18 august. Täiskasvanuid on 10-12 inimest ja kuskil 5-6 last.
Kas saate midagi pakkuda?
Alina
1. august 2019
Email again: